Szamba betonowe

Podstawowymi produktami w naszej ofercie są monolityczne zbiorniki bezodpływowe. Każde szambo betonowe wykonujemy z niezwykłą dbałością o detale, dzięki czemu wyroby spełniają wszystkie restrykcyjne kryteria jakościowe. Nasze produkty zostały docenione przez profesjonalistów, czego potwierdzeniem są uzyskane atesty i certyfikaty oraz rekomendacja Miejskiego Centrum Wodociągów i Kanalizacji w Krakowie. Świadczymy nasze usługi kompleksowo, wykorzystując doświadczenie, które zdobyliśmy podczas budowy i montażu szamb betonowych o różnej pojemności i wymiarach zewnętrznych. Posiadamy własny sprzęt budowlany, dzięki czemu wszystkie etapy prac przebiegają bardzo szybko i sprawnie. Wykonujemy trwałe i szczelne szamba betonowe, które mogą być zastosowane jako zbiornik na deszczówkę. Siedziba naszej firmy znajduje się w niedalekiej odległości od Krakowa, dlatego skutecznie docieramy do klientów na terenie całej małopolski. W celu uzgodnienia szczegółów dotyczących zamówienia, zapraszamy do kontaktu.

CENY SZAMB, MANTAŻ I WYKOP DO USTALENIA INDYWIDUALNEGO.
TEL 665 08 08 82

Szambo 5 m3

 

Szambo 10 m3

 

Szambo 12 m3

 

Dane techniczne

pojemność długość szerokość wysokość karta produktu
5 m3 2000 mm 2500 mm 1300 mm pobierz
10 m3 3500 mm 2300 mm 1500 mm pobierz
12 m3 3500 mm 2300 mm 1800 mm pobierz

 Wyposażenie dodatkowe

Istnieje możliwość zamontowania przegrody, przez co uzyskujemy zbiornik dwukomorowy.

Na życzenie klienta, montujemy w zbiornikach elektroniczne czujniki napełnienia, z bezprzewodowym powiadomieniem radiowym.

W naszych zbiornikach montujemy także (na życzenie klienta) rury ssącej do opróżniana szamba, której koniec montuje się w ogrodzeniu posesji. Ułatwia to opróżnianie szamba, bez konieczności wjazdu wozem asenizacyjnym na posesje.

Dla wymagających klientów, proponujemy właz żeliwny zamiast standardowego betonowego. To rozwiązanie poprawia estetykę wykończenia i ułatwia użytkowanie szamba.


© 2019 Zakład Usługowo Produkcyjny Rombet Roman Pawłowski