Szamba betonowe - zbiornik na deszczówkę

Podstawowymi produktami w naszej ofercie są monolityczne zbiorniki bezodpływowe. Każde szambo betonowe wykonujemy z niezwykłą dbałością o detale, dzięki czemu wyroby spełniają wszystkie restrykcyjne kryteria jakościowe. Nasze produkty zostały docenione przez profesjonalistów, czego potwierdzeniem są uzyskane atesty i certyfikaty oraz rekomendacja Miejskiego Centrum Wodociągów i Kanalizacji w Krakowie. Świadczymy nasze usługi kompleksowo, wykorzystując doświadczenie, które zdobyliśmy podczas budowy i montażu szamb betonowych o różnej pojemności i wymiarach zewnętrznych. Posiadamy własny sprzęt budowlany, dzięki czemu wszystkie etapy prac przebiegają bardzo szybko i sprawnie. Wykonujemy trwałe i szczelne szamba betonowe, które mogą być zastosowane jako zbiornik na deszczówkę.

Betonowe zbiorniki na szambo

Dlaczego warto zamówić szambo betonowe?
Betonowe zbiorniki na szambo są niezwykle trwałe i bezpieczne dla środowiska naturalnego. Utrzymują wysoką szczelność przez wiele lat eksploatacji, a dzięki znacznej sztywności i wytrzymałości można nad nimi tworzyć przejazdy dla samochodów. Oferowane przez naszą firmę szamba betonowe to doskonałe rozwiązanie zarówno na niewielkie posesje, jak i duże działki. Każde szambo betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę jesteśmy w stanie dostarczyć we wskazane przez Klienta miejsce oraz zamontować je, ponieważ posiadamy niezbędne do tego maszyny budowlane.

Siedziba naszej firmy znajduje się w niedalekiej odległości od Krakowa, dlatego skutecznie docieramy do klientów na terenie całej małopolski – dojeżdżamy także do Nowego Targu i okolic. W celu uzgodnienia szczegółów dotyczących zamówienia oraz ewentualnych pytań o szambo betonowe zapraszamy do kontaktu.

CENY SZAMB, MONTAŻ I WYKOP DO USTALENIA INDYWIDUALNEGO.
TEL 665 08 08 82

Szambo betonowe 3m3

Szambo betonowe 3m3

Szambo betonowe 8m3

Szambo betonowe 8m3

 

Szambo betonowe 5m3

Szambo betonowe 10m3

Szambo betonowe 10m3

Szambo betonowe 6m3

Szambo betonowe 6m3

Szambo betonowe 12m3

Szambo betonowe 12m3

pojemność długość szerokość wysokość karta produktu
3 m3 2000 mm 2000 mm 1100 mm pobierz
5 m3 2400 mm 2000 mm 1350 mm pobierz
6 m3 2400 mm 2000 mm 1500 mm pobierz
8 m3 3000 mm 2400 mm 1400 mm pobierz
10 m3 3000 mm 2400 mm 1700 mm pobierz
12 m3 3500 mm 2400 mm 1700 mm pobierz

Wyposażenie dodatkowe

Istnieje możliwość zamontowania przegrody, przez co uzyskujemy zbiornik dwukomorowy.

Na życzenie klienta, montujemy w zbiornikach elektroniczne czujniki napełnienia, z bezprzewodowym powiadomieniem radiowym.

W naszych zbiornikach montujemy także (na życzenie klienta) rury ssącej do opróżniana szamba, której koniec montuje się w ogrodzeniu posesji. Ułatwia to opróżnianie szamba, bez konieczności wjazdu wozem asenizacyjnym na posesje.

Dla wymagających klientów, proponujemy właz żeliwny zamiast standardowego betonowego. To rozwiązanie poprawia estetykę wykończenia i ułatwia użytkowanie szamba.

Ile kosztuje zbiornik na szambo betonowe?

Cena zbiornika betonowy kosztuje podobnie jak u konkurenci od 1000 do 2800 zł, w zależności od pojemności, przy czym do ceny zbiornika należy doliczyć 500zł za transport na terenie małopolski.

Czy firma Rombet oferuje transport zbiorników na szambo w całej Polsce?

Oferujemy transport zbiorników na terenie małopolski.

Jaka powinna być optymalna wielkość wybieranego zbiornika?

Odpowiednia wielkość szamba powinno się obliczyć biorąc pod uwagę ilości ścieków produkowanych przez dom. Średnia ilość litrów wykorzystywanej wody w okresie 14 dni przes jednego domownika to maksymalnie 150 litrów. Warto także wziąć pod uwagę pojemność samego pojazdu, który będzie odbierać od nas nieczystości, aby uniknąć problemu z pozbywaniem się ścieków w przyszłości.

Czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi z transportem i wykopem?

Tak, oferujemy możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z wykopem, transportem i montażem. Zapytaj naszego konsultanta o możliwość i cenę dla Twojego miejsca zamieszkania.

2022-03-01