Szamba betonowe – betonowe zbiorniki na szambo

Podstawowymi produktami w naszej ofercie są monolityczne zbiorniki bezodpływowe. Każde szambo betonowe wykonujemy z niezwykłą dbałością o detale, dzięki czemu wyroby spełniają wszystkie restrykcyjne kryteria jakościowe. Nasze produkty zostały docenione przez profesjonalistów, czego potwierdzeniem są uzyskane atesty i certyfikaty oraz rekomendacja Miejskiego Centrum Wodociągów i Kanalizacji w Krakowie. Świadczymy nasze usługi kompleksowo, wykorzystując doświadczenie, które zdobyliśmy podczas budowy i montażu szamb betonowych o różnej pojemności i wymiarach zewnętrznych. Posiadamy własny sprzęt budowlany, dzięki czemu wszystkie etapy prac przebiegają bardzo szybko i sprawnie. Wykonujemy trwałe i szczelne szamba betonowe, które mogą być zastosowane jako zbiornik na deszczówkę.

Dlaczego warto zamówić szambo betonowe?
Betonowe zbiorniki na szambo są niezwykle trwałe i bezpieczne dla środowiska naturalnego. Utrzymują wysoką szczelność przez wiele lat eksploatacji, a dzięki znacznej sztywności i wytrzymałości można nad nimi tworzyć przejazdy dla samochodów. Oferowane przez naszą firmę szamba betonowe to doskonałe rozwiązanie zarówno na niewielkie posesje, jak i duże działki. Każde szambo betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę jesteśmy w stanie dostarczyć we wskazane przez Klienta miejsce oraz zamontować je, ponieważ posiadamy niezbędne do tego maszyny budowlane.

Siedziba naszej firmy znajduje się w niedalekiej odległości od Krakowa, dlatego skutecznie docieramy do klientów na terenie całej małopolski – dojeżdżamy także do Nowego Targu i okolic. W celu uzgodnienia szczegółów dotyczących zamówienia oraz ewentualnych pytań o szambo betonowe zapraszamy do kontaktu.

CENY SZAMB, MANTAŻ I WYKOP DO USTALENIA INDYWIDUALNEGO.
TEL 665 08 08 82

Szambo 5 m3

 

betonowe zbiorniki na szambo

Szambo 10 m3

szamba Kraków

 

Szambo 12 m3

szamba betonowe Małopolska

 

Dane techniczne

pojemność długość szerokość wysokość karta produktu
5 m3 2000 mm 2500 mm 1300 mm pobierz
10 m3 3500 mm 2300 mm 1500 mm pobierz
12 m3 3500 mm 2300 mm 1800 mm pobierz

 Wyposażenie dodatkowe

Istnieje możliwość zamontowania przegrody, przez co uzyskujemy zbiornik dwukomorowy.

Na życzenie klienta, montujemy w zbiornikach elektroniczne czujniki napełnienia, z bezprzewodowym powiadomieniem radiowym.

W naszych zbiornikach montujemy także (na życzenie klienta) rury ssącej do opróżniana szamba, której koniec montuje się w ogrodzeniu posesji. Ułatwia to opróżnianie szamba, bez konieczności wjazdu wozem asenizacyjnym na posesje.

Dla wymagających klientów, proponujemy właz żeliwny zamiast standardowego betonowego. To rozwiązanie poprawia estetykę wykończenia i ułatwia użytkowanie szamba.


© 2019 Zakład Usługowo Produkcyjny Rombet Roman Pawłowski